خدمات شرکتی
استان محل کار
گروه شغلی

خالص دریافتی ماهانه برای شاغلین در حوزه منابع انسانی- توسعه/ ارزیابی عملکرد/ جذب

در این گزارشات شما می توانید خالص دریافتی برای گروه شغلی و استان انتخابی خود را مشاهده نمایید.

میانگین حقوق

13/3

میلیون تومان

دریافت گزارش شخصی

میانگین حقوق دریافتی منابع انسانی- توسعه/ ارزیابی عملکرد/ جذب

سال گزارش : 1400
جامعه آماری : 918 نفر
6/0
میلیون تومان
صدک ۱۰
11/0
میلیون تومان
صدک ۵۰
?
میلیون تومان
صدک ۹۰
صدک هایی با کمترین درآمد
صدک هایی با بیشترین درآمد

تفاوت میانگین حقوق دریافتی بر اساس میزان سابقه کار

جهت مشاهده گزارش ابتدا باید ثبت نام کنید

عضویت رایگان

افراد مشابه شما چه حقوقی می گیرند؟

این گزارش بر اساس حقوق واقعی افراد مشابه شما ساخته شده است.

جهت مشاهده گزارش ابتدا باید ثبت نام کنید

عضویت رایگان

حقوق خود را تخمین بزنید و با افراد مشابه مقایسه کنید

بر اساس تخصص، سابقه کار، تحصیلات و سایر ویژگی های خود حقوق منصفانه ای که باید دریافت کنید را تخمین بزنید بعلاوه از حقوق دریافتی افراد مشابه خود مطلع شوید.

اگر کارفرما هستید،اینجا کلیک کنید

حقوق منابع انسانی چقدر است؟

مدیریت منابع انسانی در هر سازمانی که از اعضای متعددی تشکیل شده باشد ضروری است. یک کارشناس منابع انسانی وظایف متعددی را به عهده دارد؛ جذب همکاران جدید، آموزش همکاران، ارزیابی عملکرد کارکنان و پاداش دادن به آنها و در مجموع ایجاد محیطی سالم برای کارکنان از وظایف کارشناسان منابع انسانی است.

یک کارشناس منابع انسانی باید از روابط عمومی بسیار بالایی برخوردار باشد تا بتواند با افراد و نیروهای مختلف ارتباط کاری مناسبی را برقرار سازد. آشنایی با علوم اجتماعی و روانشناسی نیز در شناخت و تحلیل رفتار و نیازهای نیروها به او کمک می‌کند. تسلط بر علم آمار و سامانه‌های مدیریت منابع انسانی از ضرورت‌های این شغل است. کارشناس منابع انسانی باید کاملا با ساختار و حوزه فعالیت شرکتی که در آن حضور دارد آشنا باشد. شناخت نیازهای شرکت در حوزه نیروی انسانی و فضای کار نیز از اولویت‌های این شغل است. گذراندن دوره‌های آموزشی با موضوع مدیریت پرسنل، منابع انسانی و روابط کار، مدیریت بازرگانی و علوم رفتاری نیز برای موفقیت در این شغل بسیار مفید هستند.

حقوق کارشناس منابع انسانی بسیار وابسته به سابقه‌کاری اوست چراکه که عملکرد آن‌ها با گذشت زمان و کسب تجربه لازم ارتباط مستقیم دارد. توانایی‌های فردی در امر درخواست، مصاحبه و جذب نیروی انسانی کارآمد نیز در درآمد کارشناس منابع انسانی تاثیرگذار است.

اگر شما قصد آغاز یا ادامه فعالیت در این شغل را دارید، آشنایی با میانگین حقوق کارشناس منابع انسانی در سطح کشور یا استانی خاص به شما کمک می‌کند تا تصمیم درستی در رابطه با تطبیق نیازهای مالی و شغل خود بگیرید.

سوالات متداول

برخی از سوالات شما در این بخش پاسخ داده شده است