حقوق داروساز در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

در این گزارش حقوقی می‌توانید به اطلاعات کامل و جامعی از میزان دریافتی داروساز در ایران بر اساس میزان تحصیلات، سمت شغلی، میزان سابقه کاری، بزرگی و کوچکی شرکت و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. با داده‌های موجود در این گزارش می‌توانید به آسانی دریافتی خود را با حقوق داروساز در دیگر شهرها و شرکت‌ها مقایسه کنید.

توجه: اطلاعات زیر کلی بوده و مربوط به استان و رده شغلی خاصی نیست

متوجه شدم

صدک ها در حقوق داروساز

نزديكترين صدک ها به مقدار ميانگين، صدك های ٢٥ و ٧٥ هستند. با توجه به نمودار حقوق و دستمزد، ٢٥ درصد از افرادی كه در بخش داروسازی كار می كنند كمتر از 3.5 ميليون تومان حقوق دريافت می كنند در حالی كه ٧٥ درصد افراد در اين حوزه بيش از 3.5 ميليون حقوق دريافت می كنند.

رنج حقوق داروساز

داروسازی یکی از مشاغل پر طرفدار در بین مشاغل داخلی می باشد. میزان حقوق و دستمزد دریافتی کسانی که در داروسازی مشغول به کار هستند با توجه به عوامل گوناگونی همچون میزان تحصیلات مرتبط، سابقه کاری مرتبط، تسلط به زبان انگلیسی و ... ، بین 2.0 میلیون تومان (در کمترین حالت) تا 18.0 میلیون تومان (در بیشترین حالت) متغیر می باشد.

نمودار مقایسه حقوق با میزان تجربه کاری

تجربه كاری مهمترين شاخصه تعيين كننده در ميزان حقوق دريافتی است. در اکثر موارد با افزايش تجربه كاری مرتبط، حقوق دريافتی نيز افزايش می یابد. به عنوان مثال براساس نمودار، كارمندانی با تجربه كاری بين 1 تا 3 سال، 12 درصد از افراد تازه كار و بی تجربه بيشتر حقوق می گيرند. افراد حرفه ای با

داروساز کسی است که به طور سنتی در داروخانه کار می‌کند و توزیع داروهای دارای مجوز را بر عهده دارد. داروساز دارای دانش تخصصی در مورد انواع دارو است و می‌تواند در این زمینه به افراد مختلف مشاوره دهد. همچنین افراد می‌توانند روی کمک داروسازان برای دریافت و خرید داروهای بدون نسخه حساب کنند و به عنوان مثال بهترین دارو را برای سرماخوردگی بخرند.

داروسازان می‌توانند در شاخه‌های مختلف به طور تخصصی کار کنند و این شاخه‌ها می‌توانند دامپزشکی، انکولوژی، بالینی، مشاوره‌ای و صنعتی باشند. داروسازان بسیاری در زمینه ساخت و تهیه دارو در آزمایشگاه‌ها کار می‌کنند و کار آنها تنها به تولید مربوط می‌شود. تمام داروسازان برای اینکه بتوانند در استخدام خوب عمل کنند و در مصاحبه شغلی به خوبی از پس سؤال حقوق مد نظر شما چقدر است، بر بیایند باید از حقوق داروساز خبر داشته باشند. در این صفحه می‌توانید با حقوق داروساز آشنا شوید و از میزان دریافتی در این حوزه به خوبی باخبر شوید.