خدمات شرکتی

بروزرسانی اطلاعات حقوق و دستمزد در سال ۱۴۰۰

متوجه شدم

حقوق گرافیست در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

در این گزارش حقوقی می‌توانید به اطلاعات کامل و جامعی از میزان دریافتی گرافیست در ایران بر اساس میزان تحصیلات، سمت شغلی، میزان سابقه کاری، بزرگی و کوچکی شرکت و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. با داده‌های موجود در این گزارش می‌توانید به آسانی دریافتی خود را با حقوق گرافیست در دیگر شهرها و شرکت‌ها مقایسه کنید.

توجه: اطلاعات زیر کلی بوده و مربوط به استان و رده شغلی خاصی نیست

متوجه شدم

صدک ها در حقوق گرافیست

نزديكترين صدک ها به مقدار ميانگين، صدك های ٢٥ و ٧٥ هستند. با توجه به نمودار حقوق و دستمزد، ٢٥ درصد از افرادی كه در بخش گرافیک كار می كنند كمتر از 2.5 ميليون تومان حقوق دريافت می كنند در حالی كه ٧٥ درصد افراد در اين حوزه بيش از 2.5 ميليون حقوق دريافت می كنند.

رنج حقوق گرافیست

طراحی گرافیک یکی از مشاغل پر طرفدار در بین مشاغل داخلی می باشد. میزان حقوق و دستمزد دریافتی کسانی که در طراحی گرافیک مشغول به کار هستند با توجه به عوامل گوناگونی همچون میزان تحصیلات مرتبط، سابقه کاری مرتبط، تسلط به زبان انگلیسی و ... ، بین 1.5 میلیون تومان (در کمترین حالت) تا 10.0 میلیون تومان (در بیشترین حالت) متغیر می باشد.

نمودار مقایسه حقوق با میزان تجربه کاری

تجربه كاری مهمترين شاخصه تعيين كننده در ميزان حقوق دريافتی است. در اکثر موارد با افزايش تجربه كاری مرتبط، حقوق دريافتی نيز افزايش می یابد. به عنوان مثال براساس نمودار، كارمندانی با تجربه كاری بين 1 تا 3 سال، 49 درصد از افراد تازه كار و بی تجربه بيشتر حقوق می گيرند. افراد حرفه ای با

طراحی گرافیک یکی از مشاغلی است که تقریبا در تمام شرکت‌ها به آن نیاز است. گرافیست‌ها افرادی بصری هستند، که مفاهیم بصری را با دست و طراحی یا با استفاده از نرم افزار به وجود می‌آورند. آنها با استفاده از مهارت خود در طراحی و همچنین خلاقیت در کنار هم گذاشتن المان‌های بصری، تصاویر و همچنین آثار گرافیکی زیبایی خلق می‌کنند که هم به برندسازی کمک می‌کنند و هم میزان جذب مشتری را بیشتر می‌کنند.

هدف نهایی گرافیست‌ها این است که سازمان‌هایی که آنها را استخدام می‌کنند را برجسته و شاخص‌تر کنند. آنها طرح‌های خود را در طراحی سایت، طراحی بنر، طراحی کارت ویزیت، طراحی بیلبورد و طراحی کالا ارائه می‌دهند. گرافیست‌ها برای اینکه بتوانند بهترین پیشنهاد حقوق و دستمزد را به کارشناسان استخدام ارائه دهند، نیاز به یک مرجع حقوقی دارند. در این صفحه می‌توانید از میزان حقوق گرافیست باخبر شوید و از آن برای پاسخ به سؤال حقوق مد نظر در مصاحبه شغلی استفاده کنید.