خدمات شرکتی

مدیریت هزینه‌های جذب و نگهداشت نیرو‌ها با داشبورد حقوق و دستمزد ایران سلری

  • افزایش قدرت مذاکره در جذب نیروهای برتر
  • ارائه جاب آفرهای مطمئن تر
  • تعیین اشل حقوق و دستمزد بر اساس جایگاه شرکت شما در صنعت

فرم ثبت نام

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

امکانات ایران‌سلری

مدیران و کارفرمایان، با بهره‌گیری از امکانات زیر می‌توانند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها حقوق منصفانه تری پرداخت کنند و رضایت شغلی بیشتری برای نیروهای ارزشمند ایجاد نمایند.

جستجوی پیشرفته شرکتی

ماشین حساب حقوق و دستمزد

مدیریت حقوق کارمندان

مقایسه عوامل تاثیرگذار بر حقوق

اشتراک‌های آنلاین

گزارشات حقوق و دستمزد سالیانه

جستجوی پیشرفته شرکتی

با استفاده از 8 فیلتر پیشرفته، میتوانید اطلاعات دقیقی براساس رده های شغلی، سوابق کاری و سایر عوامل موثر بر میانگین حقوق در بازار دریافت کنید.
  • جستجو براساس حوزه فعالیت و سایز شرکت
  • جستجو براساس صنعت و فعالیت اصلی شرکت
  • جستجو براساس مهارت های مورد نیاز در شغل

ارتباط با کارشناسان فروش و دریافت اطلاعات بیشتر

جهت مشاوره و دریافت دموی رایگان اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نظر مشتریان درباره ابزار ایران‌سلری

این سایت به کارهای محاسباتی ما سرعت زیادی بخشید و از طرفی باعث بهبود فرآیند محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل شد و با داشتن زیرساخت و اطلاعات سایر واحدها باعث شد که حقوق مناسب برای هر شغل و جایگاه رو با سایر شرکتهای رقیب بسنجیم و حقوق عادلانه برای پرسنل خود در نظر بگیریم .

آقای سامان مقدم

(قائم مقام مدیر عامل شرکت الوپیک)

اهمیت استفاده شرکت‌ها از نرم افزار‌های مدیریت حقوق و دستمزد

پیاده‌سازی سیستمی برای حقوق و دستمزد در شرکت‌ها خصوصا شرکت‌های کوچک‌تر مانند استارت‌آپ‌ها کار آسان و بدون چالشی نیست. این کار به تلاش، زمان و منابع زیادی نیاز دارد که در برخی مواقع ممکن است شرکت‌ها نتواند از پس آن بر بیایند. انجام این روند توسط نرم افزار حرفه‌ای، می‌تواند بهترین گزینه برای اطمینان از انجام اصولی تمام کارهای مدیریتی دستمزد باشد. نرم افزار مدیریت حقوق و دستمزد مزایای زیادی برای مدیران شرکت ها و تیم های مالی شرکت‌ها دارد که برخی از آنها شامل موارد زیر می‌شود:

  • باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شود و دیگر نیازی نیست که شرکت‌ها برای ساخت سیستم‌های مدیریتی درون سازمانی خود منابع و زمان زیادی صرف کنند.
  • از آنجایی که کار با نرم افزار های مدیریت دستمزد ساده است و نیاز به داشتن تیم تخصصی برای مدیریت حقوق را کاملا از بین می‌برد، به همین خاطر بهره‌وری در سازمان‌ها افزایش پیدا می‌کند و افراد در بخش‌های دیگر کارها را پیش می‌برند.
  • اشتباهات رایج و البته خطاهای انسانی در مدیریت حقوق و دستمزد می‌تواند باعث بروز مشکلات بسیاری در سازمان‌ها شود. انجام کارها توسط نرم افزار حرفه‌ای و مطمئن می‌تواند از بروز چنین خطاهایی جلوگیری کند.

چرا ابزار مدیریت حقوق و دستمزد ایران سلری؟

تمام مواردی که در بالا ذکر شد، همگی در نرم افزار مدیریت دستمزد ایران سلری وجود دارد و به طبع، این امکانات برای مدیریت موضوع مهمی مانند دستمزد و حقوق کارکنان می‌تواند برای سازمان‌ها بسیار مفید باشد.

سوالات متداول

در اینجا برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را پاسخ داده ایم