گزارش حقوق ۹۹ در ایران سلری منتشر شد

افراد زیادی برای اینکه بتوانند در مصاحبه‌های شغلی بهترین پیشنهاد حقوق را بدهند، باید بدانند که هر فرد در هر سازمان با رده‌های سازمانی و موقعیت جغرافیایی مختلف چقدر دریافت می‌کند. این مقایسه حقوقی می‌تواند به آنها در تصمیم گیری بهتر کمک کند. همچنین کارفرمایان نیز در برخی موارد به یک مرجع برای تعیین میزان پرداختی به کارمندان خود نیاز دارند. ایران سلری گزارش حقوق ۹۹ را نیز منتشر کرده است و می‌توانید در این وب‌سایت گزارش‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید.

اطلاعات موجود در گزارش حقوق ۹۹ منتشر شده در سایت ایران سلری، اطلاعات کاملی از وضعیت حقوق در استان‌های مختلف و رده‌های سازمانی مختلف به دست آمده است و در اختیار شما قرار گرفته است. از این گزارش به عنوان مرجعی برای مقایسه می‌توانید استفاده کنید و اطلاعات جامعی از آن دستگیرتان خواهد شد.

مشاهده گزارش حقوق ۹۹

 

گزارش حقوق ۹۹ ایران سلری

اطلاعات به دست آمده در گزارش حقوق ۹۹، از اطلاعات دریافتی از ۲۰۸۰۰۰ نفر از شاغلان و فعالان بازار کار، در ۴۱ گروه شغلی مختلف از جمله بازاریابی، فروش، مهندسی و … در ۳۱ استان کشور به دست آمده است. مبنا و اصل این گزارش حضور خود شاغلین در بازار کار و به دست آمدن اطلاعات درست از روند فعلی بازار کار و شرکت‌های معتبر است. با توجه به تعداد بالای شرکت کننده در این گزارش، می‌توانید آن را معتبرترین مرجع حقوق و دستمزد در بازار کار ایران بدانید و آن را چراغ راهنمایی برای آینده شغلی خود در نظر بگیرید.

نکته: معیار بزرگی و کوچکی شرکت‌ها در این گزارش‌ها تعداد نفرات شاغل در آن در نظر گرفته شده است. در این گزارش شرکت‌های زیر صد نفر، شرکت‌های کوچک و شرکت‌های بالای صد نفر، شرکت‌های بزرگ تعیین شده‌اند.

 

حقوق خود را با افراد مشابه‌تان مقایسه کنید

در این گزارش افراد زیادی شرکت کردند و اطلاعات خود را در اختیار ایران سلری گذاشتند و باعث شدند که چنین گزارش جامعی به دست آید. افراد کارجو می‌توانند از آن به عنوان مرجعی برای حقوق درخواستی خود استفاده کنند. افراد شاغل نیز می‌توانند ببینند که افراد مشابه آنها در شرکت‌های دیگر چه مقدار حقوق دریافت می‌کنند و در نهایت نیز، این کارفرمایان هستند که می‌توانند با کمک این گزارش‌ها به دید بهتری نسبت به پرداختی کارمندان خود برسند.

هدف اصلی ایران سلری از انتشار چنین گزارش‌هایی، این است که در مورد بازار کار و میزان دریافتی‌ها در آن شفافیت ایجاد کند و آگاهی را از دستمزدها بالا ببرد.

این گزارش با آمارها و نمودارهای مختلفی که دارد، بهترین سرنخ را در مورد میزان حقوق مناسب شما ارائه می‌دهد و می‌توانید ببینید کمترین و بیشترین میزان دریافتی فردی با سمت شغلی شما در تهران و شهرهای دیگر چقدر است.

مقایسه حقوق بر اساس میزان تحصیلات، نوع جنسیت، دره سازمانی، میزان سابقه کار و موارد بسیار دیگر، همگی از مزایای گزارش حقوق ۹۹ است که ایران سلری آن را در اختیار شما قرار داده است.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.