ماشین حساب عیدی، سنوات و بازخرید مرخصی به ایران سلری اضافه شد

ماشین حساب عیدی، سنوات و بازخرید مرخصی به ایران سلری اضافه شد | بلاگ ایران سلری

ایران سلری با هدف آسان کردن روند آگاهی از میزان حقوق و دستمزد و همچنین مزایای حقوقی کار خود را آغاز کرد و امروز برای تعیین آسان‌تر میزان عیدی، سنوات و همچنین بازخرید مرخصی ماشین حساب خود را به گروه ماشین حساب حقوق اضافه کرده است و آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای بسیاری از کارمندان همیشه میزان عیدی، سنوات و حتی بازخرید مرخصی سؤال بزرگی بوده است و برای اینکه به پاسخ آن برسند، تا پایان سال مجبور به صبر کردن بودند تا شورای عالی کار تمام مصوبات مربوط به عیدی و حقوق را اعلام کند. اما تمام این مواردی که عنوان کردیم، هر سال در این مصوبه نحوه محاسبه یکسانی دارند و خیلی به ندرت پیش می‌آید که رقم آن یا معادله محاسبه آن تغییر کند.

به همین خاطر ایران سلری به عنوان اولین مرجع حقوق و دستمزد ایران، لازم دانست و تصمیم گرفت که ماشین حسابی آنلاین برای محاسبه این موارد به وب‌سایت خود اضافه کند تا شما بتوانید به راحتی و تنها با چند کلیک به رقم عیدی، سنوات و بازخرید مرخصی برسید.

ماشین حساب عیدی

میزان عیدی برای بسیاری از کارمندان و کارگران موضوع مهمی به شمار می‌آید و حتی با دانستن میزان آن می‌توانند برای پایان سال خود برنامه ریزی کنند. اما بسیاری از کارمندان از این موضوع باخبر نیستند که این مبلغ روش محاسبه یکسان و معادله‌ی مشخصی دارد. معادله محاسبه عیدی به این صورت است که مبلغ آن بر اساس دو برابر پایه حقوق پرسنل در صورتی که از ۳ برابر پایه حقوق وزارت کار (۵۷,۳۱۲,۸۱۰) بیشتر نشود، محاسبه می‌گردد.

افرادی که عیدی آنها تا ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال می‌شود از مالیات معاف و از مازاد بر آن ۱۰% مالیات کسر می‌گردد. تمام افرادی که بر اساس قانون کار حقوق دریافت می‌کنند و قرارداد دارند، چه قرارداد آنها دائمی باشد و چه موقت، به میزان کارکرد خود در سال عیدی دریافت می‌کنند. در ماشین حساب عیدی ایران سلری می‌توانید مبلغ عیدی خود را در کمترین زمان ممکن محاسبه کنید.

محاسبه آنلاین عیدی

ماشین حساب سنوات

سنوات مازاد حقوق افراد زیر نظر وزارت کار است که به آنها به صورت سالانه و یا حتی پس از بازنشستگی پرداخت می‌شود. مبلغی که به عنوان سنوات پرداخت می‌شود شامل هزینه‌های زندگی فرد شاغل مانند حق مسکن و هزینه‌های مربوط به حق اولاد و خواربار می‌شود. در واقع این حق سنوات است که میزان پایین بودن حقوق کارمند و کارگر را جیران می‌کند.

زمان پرداخت آن همان‌طور که عنوان کردیم می‌تواند پایان سال باشد و یا زمان بازنشستگی و میزان آن معادل یک ماه آخرین مزد ثابت دریافتی کارگر به ازای هر سال می‌باشد. خوب است بدانید که اگر سنوات به صورت سالانه پرداخت نشود زمان تسویه کل سنوات مبلغ آن بر اساس میزان حقوق وقت محاسبه می‌شود. در ماشین حساب سنوات ایران سلری می‌توانید مبلغ سنوات خود را در کمترین زمان ممکن محاسبه کنید.

محاسبه آنلاین سنوات

ماشین حساب بازخرید مرخصی

میزان مرخصی که توسط کارمند استفاده نمی‌شود به صورت در پایان سال به صورت بازخرید مرخصی قابل پرداخت است. ﺑﻄﻮﺭ ﻣﻌﻤﻮﻝ ﺩﺭ ﺍﺯﺍﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻣﺮﺧﺼﯽ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﺑﺎﺯ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﺮﺧﺼﯽ برای کارمند و کارگر محاسبه می‌شود.

براساس قانون کار، اگر کارمند در طول یک سال بیش از ۹ روز مرخصی استفاده نشده داشته باشد،‌ روزهای اضافه مرخصی برای او محاسبه نمی‌شود و تنها ۹ روز آن می‌تواند به سال بعد منتقل شود یا براساس قانون شرکت مبلغ بازخرید آن برای او محاسبه می‌شود. بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری کلیه کارکنان دولتی مجاز به ذخیره مرخصی خود تا سقف ۱۵ روز هستند. در ماشین حساب بازخرید مرخصی ایران سلری می‌توانید مبلغ بازخرید مرخصی خود را در کمترین زمان ممکن محاسبه کنید.

محاسبه مرخصی مانده تا پایان سال

نحوه کار با ماشین حساب عیدی، سنوات و بازخرید مرخصی

نحوه کار با تمام این ماشین حساب‌ها بسیار راحت و سریع است. برای دسترسی به ماشین حساب‌های ایران سلری باید از منوی بالای صفحه روی منوی ماشین حساب ماوس را نگه دارید تا لیست ماشین حساب‌ها را مشاهده کنید.

در مورد ماشین حساب عیدی باید عنوان کنیم که، ماشین حساب محاسبه کننده عیدی مختص برآورد عیدی سال ۱۳۹۹ می‌باشد. بنابراین لازم است تاریخ شروع و پایان در بازه ۱۳۹۹/۱/۱ تا ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ باشد.

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید می‌توانید به راحتی میزان حقوق پایه خود و همچنین تاریخ شروع و پایان کار خود را در باکس‌های مربوطه وارد کنید و همچنین نوع کار خود با شرکت مربوطه را نیز مشخص کنید تا مبلغ عیدی خاص خود را بتوانید مشاهده کنید.

در مورد ماشین حساب سنوات باید عنوان کنیم که، ماشین حساب محاسبه کننده سنوات مختص برآورد سنوات سال ۱۳۹۹ می‌باشد. بنابراین لازم است تاریخ شروع و پایان در بازه ۱۳۹۹/۱/۱ تا ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ باشد.

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید می‌توانید به راحتی میزان حقوق پایه خود و همچنین تاریخ شروع و پایان کار خود را در باکس‌های مربوطه وارد کنید و همچنین نوع کار خود با شرکت مربوطه را نیز مشخص کنید تا مبلغ سنوات سال ۹۹ خاص خود را بتوانید مشاهده کنید.

در مورد ماشین حساب بازخرید مرخصی شما کار به هیچ عنوان کار سختی پیش روی خود ندارید.

در این ماشین حساب شما باید تنها پایه حقوق خود و میزان مرخصی‌های باقی مانده تا به امروز را وارد کنید تا بتوانید میزان بازخرید مرخصی خود را مشاهده کنید.

با کمک تمام ماشین حسب‌های ایران سلری می‌توانید به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه به رقم مواردی از مزایای حقوق خود دست پیدا کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.