آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی در ایران تلنت راه اندازی شد

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی ایران تلنت

اهمیت زبان انگلیسی در تمام مشاغل بر کسی پوشیده نیست و باید عنوان کنیم که شما به عنوان کارجو، با این مهارت می‌توانید شانس خود برای استخدام در شرکت‌ها را افزایش دهید. این زبان به عنوان زبان اول در ارتباطات بین المللی، رسانه‌ها و اینترنت به شمار می‌آید، بنابراین دانش در این زبان برای معاشرت و همچنین کار بسیار اهمیت پیدا می‌کند. اما قبل از اینکه دانش خود در مورد این زبان را بالا ببرید، باید بدانید که زبان عمومی شما در چه سطحی قرار دارد.

ایران تلنت با راه اندازی آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، کار شما در تعیین سطح را راحت کرده است و دیگر نیازی نیست تا حضوری به آموزشگاه‌ها مراجعه کنید و حتی برای تعیین سطح خود مبلغی پرداخت کنید.

شروع آزمون

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح ایران تلنت می‌تواند به عنوان بهترین مرجع برای تعیین سطح زبان عمومی شما به شمار آید و شما می‌توانید در این آزمون ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی را ارزیابی کنید. این ۴ مهارت شامل مهارت واژگان یا Vocabulary، مهارت گرامر یا Grammar، مهارت گوش دادن یا Listening و مهارت خواندن یا Reading می‌شود. در این آزمون شما باید به ۶۰ سؤال پاسخ دهید تا بتوانید مهارت خود را در هر کدام از مواد بالا بسنجید.

طراحی سؤالات این آزمون توسط مؤسسات معتبر انجام شده است و به همین خاطر می‌توانید به نتیجه پایانی آن کاملا اعتماد داشته باشید. همچنین این سؤالات طبق آخرین تغییرات در زبان انگلیسی طراحی شده‌اند که به روز بودن این آزمون را نیز ثابت می‌کند.

برای شرکت در این آزمون باید دقت داشته باشید که تنها یک بار و بدون امکان توقف می‌توانید آن را انجام دهید و با این دید باید در آن شرکت کنید. مدت زمان این آزمون نیز ۶۰ دقیقه است و شما برای پاسخ دادن به سؤالات مراحل مختلف، یک ساعت زمان دارید.

چرا آزمون تعیین سطح زبان ایران تلنت؟

این آزمون طبق استاندارد جهانی تعیین سطح زبان انگلیسی طراحی شده است و در نتیجه نتایج به دست آمده از آن نیز استاندارد خواهد بود. همچنین، تمام سؤالات زیر نظر مؤسسات آموزشی برتر، بررسی و ارزیابی شده است که امکان خطا در آن را به صفر می‌رساند.

برای آزمون‌های تعیین سطح معمولا باید هزینه پرداخت شود، اما شما می‌توانید به صورت رایگان در این آزمون شرکت کنید و سطح عمومی زبان انگلیسی خود را ارزیابی کنید.

در صورت داشتن حساب کاربری و رزومه آنلاین در ایران تلنت، می‌توانید نتیجه این آزمون را در رزومه خود در ایران تلنت قرار دهید و آن را به عنوان مهارت در رزومه خود داشته باشید.

شرکت‌های ایرانی نیز می‌توانند از این آزمون برای سنجش میزان مهارت کارمندان خود در زبان انگلیسی استفاده کنند و در استخدام نیز، از متقاضیان انجام این آزمون را درخواست کنند.

نحوه‌ی شرکت در آزمون

برای تعیین سطح زبان انگلیسی خود می‌توانید به صفحه این آزمون در ایران تلنت مراجعه کنید و با زدن دکمه شروع، آزمون را آغاز کنید. آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی در ایران تلنت، نمره منفی ندارد و شما می‌توانید به تمام سؤالات پاسخ دهید. مراحل این آزمون به ترتیب زیر است که شما برای سنجش ۴ مهارت زبان انگلیسی در خود، باید به سؤالات هر مرحله پاسخ دهید. این مراحل به ترتیب عبارت‌اند از:

  • مرحله اول، تست مهارت واژگان (Vocabulary)
  • مرحله دوم، تست مهارت گرامر (Grammar)
  • مرحله سوم، تست مهارت گوش دادن (Listening)
  • مرحله چهارم، تست مهارت خواندن (Reading)

در نهایت میزان درصد پاسخ سؤالات را می‌توانید پس از پایان آزمون مشاهده کنید و برای آن مهارتی که نیاز به تقویت دارد برنامه ریزی کنید. در آخر نیز این آزمون را می‌توانید در رزومه خود در ایران تلنت قرار دهید تا کارفرما بتواند میزان مهارت شما در زبان انگلیسی را مشاهده کند.

منبع وبلاگ ایران تلنت
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.